Wsparcie Działu Zakupów

Od początku swej działalności współpracujemy z Działami Zakupów największych Koncernów w Polsce.

Pomagamy sprowadzić asortyment potrzebny do prawidłowego funkcjonowania firmy i koordynujemy dostawy z różnych miejsc na świecie.

Magazyn

Znając doskonale potrzeby naszych klientów, od lat udoskonalamy ich przestrzeń magazynową i produkcyjną poprzez optymalny dobór wyposażenia magazynowego. Asortyment typu: regały, meble metalowe, wózki widłowe, drabiny, rusztowania, urządzenia dźwignicowe, przeładunkowe i do pakowania, to tylko niewielka część bogatej oferty handlowej naszej firmy. Z roku na rok, rozbudowując firmę, poszerzamy naszą przestrzeń działania, zdobywając kolejne rynki, wprowadzając nowe produkty. Nieustannie dążymy do poprawy w różnych aspektach naszej działalności. Wiemy, że ta droga nigdy się nie kończy, bo zmieniają się kryteria sukcesu, a my stale podnosimy poprzeczkę wymagań względem samych siebie. Naszym celem jest kompleksowa obsługa Klientów w zakresie składowania i transportu towarów w nowoczesnych magazynach. Dzięki szerokiej gamie oferowanych produktów i usług możemy zaspokoić różne potrzeby w zakresie logistyki wewnętrznej. Nasi Klienci nie muszą kontaktować się z wieloma firmami – wszystko znajdą u nas. Jesteśmy dla naszych Klientów partnerem na każdym etapie realizacji inwestycji logistycznych.

Utrzymanie ruchu

Nie mamy jednego katalogu ani jednej oferty dla tego działu. Tu jest potrzebne wszystko na czas. Nie ma możliwości czekania w nieskończoność na dostawę uszkodzonej części, gdy z powodu awarii zatrzymała się linia produkcyjna.

Nie jest możliwe zaprezentowanie kompleksowej oferty w tym dziale, gdyż musiałaby ona liczyć nieskończenie wiele artykułów handlowych, dlatego proponujemy Państwu wysłanie zapytania do naszej firmy jeśli potrzebna będzie jakakolwiek pomoc w znalezieniu dowolnego produktu. Mogą to być części maszyn, narzędzia, czujniki, specyficzne środki chemiczne lub dowolna rzecz potrzebna Państwa firmie.

Linie produkcyjne

Coroczne podwyżki paliw, komponentów i części oraz wahania walutowe sprawiają, że cały proces produkcji staje się coraz kosztowniejszy. Czy jest ktoś w stanie wyjaśnić dlaczego kłopoty finansowe strefy euro doprowadziły polską złotówkę do tak niskiej wartości? Przecież powinno być odwrotnie!!! Wychodząc temu naprzeciw aby wygenerować swoim klientom jak najlepszą cenę za komponenty potrzebne do utrzymania ciągłości procesu produkcji dokonujemy zakupów jednorazowych na cały rok wg otrzymanego grafika i tym samym obniżamy koszty transportu, a zakupiona ilość pozwala nam wygenerować atrakcyjną cenę końcową.

Współpraca z nami zapewni Państwu lepsze ceny i szybką dostawę naszym środkiem transportu.

Dział BHP

Zajmujemy się także dostarczaniem środków ochrony osobistej. Z przyjemnością oferujemy Państwu wysokiej jakości artykuły BHP między innymi ubrania i obuwie robocze, wszelkiego rodzaju kombinezony, rękawice, apteczki, okulary oraz szeroką gamę produktów do ochrony twarzy słuchu, wzroku, układu oddechowego, znaki bezpieczeństwa, odzież ostrzegawczą i odblaskową. Specjalistyczne ubrania robocze i artykuły BHP są bardzo ważne w funkcjonowania Państwa przedsiębiorstwa, zapewniają bezpieczeństwo i komfort pracy pracownikom, podnoszą wizerunek firmy, wprowadzają dodatkową reklamę, jeśli są opatrzone Logo firmy.

Do działów BHP dostarczamy więc odzież klasyczną taką jak:
Polary, T-shirty, wszelkiego rodzaju koszule i bluzy z nadrukowanym logo firmy.

GH YES od lat współpracuje z wieloma czołowymi producentami krajowymi oraz światowymi,
co pozwala nam na oferowanie bardzo szerokiego asortymentu, zaspakajając potrzeby najbardziej wymagających klientów. Celem jest kompleksowe wyposażenie naszych klientów w najwyższej jakości środki ochrony osobistej.