MAGAZYN

Do oferty wyposażenie magazynu wybieraliśmy produkty takie, które cieszą się uznaniem wielu użytkowników na całym świecie, sami z nich korzystamy lub chcielibyśmy z nich korzystać.

Kupując je otrzymacie Państwo najwyższej jakości produkty niezbędne w każdym magazynie lub warsztacie.

Firma Yes powstała po to, abyście Państwo najmniejszym nakładem pracy i środków otrzymali maksymalnie dobrany asortyment do potrzeb i w ten sposób zwiększyli swoją wydajność produkcyjną i magazynową.

Znając doskonale potrzeby naszych klientów, od lat udoskonalamy ich przestrzeń magazynową i produkcyjną poprzez optymalny dobór wyposażenia magazynowego.

Asortyment typu:
regały, meble metalowe, wózki widłowe, drabiny, rusztowania, urządzenia dźwignicowe, przeładunkowe i do pakowania, to tylko niewielka część bogatej oferty handlowej naszej firmy.

Z roku na rok, rozbudowując firmę, poszerzamy naszą przestrzeń działania, zdobywając kolejne rynki, wprowadzając nowe produkty. Nieustannie dążymy do poprawy w różnych aspektach naszej działalności. Wiemy, że ta droga nigdy się nie kończy, bo zmieniają się kryteria sukcesu, a my stale podnosimy poprzeczkę wymagań względem samych siebie. Naszym celem jest kompleksowa obsługa Klientów w zakresie składowania i transportu towarów w nowoczesnych magazynach. Dzięki szerokiej gamie oferowanych produktów i usług możemy zaspokoić różne potrzeby w zakresie logistyki wewnętrznej. Nasi Klienci nie muszą kontaktować się z wieloma firmami – wszystko znajdą u nas.

Jesteśmy dla naszych Klientów partnerem na każdym etapie realizacji inwestycji logistycznych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

Środki transportu w magazynie

– wózki paletowe

– wózki paletowe z wagą

– wózki elektryczne paletowe

– wózki nożycowe i ręczne

Meble biurowe, warsztatowe i specjalne

– meble biurowe i warsztatowe

– fotele i krzesła

– meble specjalne

– biurka wraz z osprzętem

Regały i urządzenia magazynowe

– regały i półki

– drabiny i podesty

– urządzenia dźwigowe i podnośniki

– wagi

Pakowanie i spedycja

– urządzenia i materiały do pakowania

– materiały i urządzenia do znakowania

– materiały do zabezpieczenia i wysyłki

– pojemniki i zbiorniki