Magazyn

biuro Do oferty wyposażenie magazynu wybieraliśmy produkty takie, które cieszą się uznaniem wielu użytkowników na całym świecie, sami z nich korzystamy lub chcielibyśmy z nich korzystać.

Kupując je otrzymacie Państwo najwyższej jakości produkty niezbędne w każdym magazynie lub warsztacie.

Firma Yes powstała po to, abyście Państwo najmniejszym nakładem pracy i środków otrzymali maksymalnie dobrany asortyment do potrzeb i w ten sposób zwiększyli swoją wydajność produkcyjną i magazynową.

Znając doskonale potrzeby naszych klientów, od lat udoskonalamy ich przestrzeń magazynową i produkcyjną poprzez optymalny dobór wyposażenia magazynowego.

Asortyment typu:
regały, meble metalowe, wózki widłowe, drabiny, rusztowania, urządzenia dźwignicowe, przeładunkowe i do pakowania, to tylko niewielka część bogatej oferty handlowej naszej firmy.

Z roku na rok, rozbudowując firmę, poszerzamy naszą przestrzeń działania, zdobywając kolejne rynki, wprowadzając nowe produkty. Nieustannie dążymy do poprawy w różnych aspektach naszej działalności. Wiemy, że ta droga nigdy się nie kończy, bo zmieniają się kryteria sukcesu, a my stale podnosimy poprzeczkę wymagań względem samych siebie. Naszym celem jest kompleksowa obsługa Klientów w zakresie składowania i transportu towarów w nowoczesnych magazynach. Dzięki szerokiej gamie oferowanych produktów i usług możemy zaspokoić różne potrzeby w zakresie logistyki wewnętrznej. Nasi Klienci nie muszą kontaktować się z wieloma firmami – wszystko znajdą u nas.

Jesteśmy dla naszych Klientów partnerem na każdym etapie realizacji inwestycji logistycznych.

 

            W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

 

 

Środki transportu w magazynie

    - wózki paletowe

        - wózki paletowe z wagą

            - wózki elektryczne paletowe

                - wózki nożycowe i ręczne

     
 

Meble biurowe, warsztatowe i specjalne

    - meble biurowe i warsztatowe

        - fotele i krzesła

            - meble specjalne

                - biurka wraz z osprzętem

     
 

Regały i urządzenia magazynowe

    - regały i półki

        - drabiny i podesty

            - urządzenia dźwigowe i podnośniki

                - wagi

     
 

Pakowanie i spedycja

    - urządzenia i materiały do pakowania

        - materiały i urządzenia do znakowania

            - materiały do zabezpieczenia i wysyłki

                - pojemniki i zbiorniki

 


 

referencje


Fatal error: Class CToolsCssCache contains 1 abstract method and must therefore be declared abstract or implement the remaining methods (DrupalCacheInterface::__construct) in /sites/all/modules/ctools/includes/css-cache.inc on line 52